X

צרו קשר

בכל שאלה או בקשה מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.

בית | עובדי הוראה | גמול אביעד
א | א

גמול אביעד

08-6499969

המוצר כבר קיים בעגלה

שכרו של עובד ההוראה עבר בשנים האחרונות מספר שנויים ועדכונים על מנת להביא לידי ביטוי את הכשרתו של המורה, השכלתו ועיסוקו. למורים בחינוך היסודי נכנסה תכנית "אופק חדש" ולמורים בחינוך העל יסודי הוכנסה תכנית "עוז לתמורה". הסכמי שכר אלו שיפרו והעלו את שכר המורה.

אבל הסכמים אלו לא שינו את תנאי אבדן כושר העבודה למורים  השייכים לפנסיה תקציבית ולקרנות הפנסיה הותיקות ויש להם חוסר בכיסוי לאבדן כושר עבודה, חשוב מאוד לדאוג להשלמה.

למורים שהחלו לעבוד במשרד החינוך לאחר שנת 2001, או במסגרות אחרות לאחר שנת 1994 יש פנסיה צוברת. מורים אלו רשאים לבחור  לאיזו קרן פנסיה להצטרף, חשוב שיצטרפו לקרן פנסיה שתתן להם את התנאים הביטוחיים  הטובים ביותר המתאימים לעיסוקם.

חשוב לעשות זאת באמצעות משווק פנסיוני אישי שיוכל לטפל בכל תביעה וברור מול הקרן.

התייחסות נכונה למצב הקיים צריכה לקחת בחשבון מספר שיקולים שונים

 1. השיקול הפנסיוני – על מנת שבעת פרישה לא יפגע הפורש כלכלית ולא ירד בהכנסתו , עליו לחסוך כ – 10% מהשכר הלא מבוטח לצרכיי פנסיה. חיסכון זה יבטיח לו אותה רמת הכנסה שיש לו היום,  בתוספת לפנסיה אותה יקבל מקרן הפנסיה.
 2. השיקול הביטוחי – מורים שלהם פנסיה תקציבית או פנסיה ותיקה או שאינם מבוטחים בקרן פנסיה חדשה מיוחדת למורים כגון "הראל מנוף" אין להם ביטוח אבדן כושר עבודה על מלוא שכרם.
 3. למקרה מוות - המורה מבוטח "בקצבת שארים" ואין פיצוי חד פעמי למשפחה למקרה אסון. לכן חשוב להוסיף  ביטוח מתאים לחלק החסר.
 4. השיקול הבריאותי – המורה ככל אדם חשוף למחלות קשות. פגיעה בריאותית גוררת בעקבותיה גם פגיעה כלכלית, כתוצאה מהוצאות רפואיות שאינן מכוסות על ידי קופות החולים וירידה בשכר.
 5. השיקול המשפטי – מורה חשוף היום לתביעות משפטיות הנובעות מפעילותו במסגרת המוסדית, בתוך בית הספר ומפעילות בית ספרית חוץ מוסדית. תביעות אלו גם אם אינן באשמת המורה גורמות לו להוצאות שמכוסות רק בחלקן על ידי הארגונים המקצועיים.
 6. שיקול שנת השבתון – בשנת השבתון יורדת הכנסת המורה, אם אינו עובד חלקית בצורה  משמעותית.  כמו כן ההפרשות של קרן ההשתלמות לקרן הפנסיה הן  לפי מענק ההשתלמות ולא לפי השכר שהיה מבוטח טרם יציאה לשנת השבתון.

ההצעה - תכנית ביטוח "גמול אביעד"

אנו מציעים למורים תכנית ייחודית המותאמת לעיסוקם. התכנית עונה ונותנת פתרונות לבעיות שהועלו.

עקרי הכיסוים  בתכנית "גמול אביעד"

 1. במקרה מוות – המשפחה תקבל סכום חד פעמי, בהתאם לסכום המבוטח.
 2. במקרה של אבדן כושר הוראה, למשל, פגיעה במיתרי הקול או בעיה נפשית וכדומה, המורה יקבל גמול חדשי בהתאם לפיצוי שנרכש בתכנית, עד גיל פרישה. גם אם מותר  יהיה לו לעבוד בעבודה אחרת שאינה הוראה, יקבל  פיצוי חדשי כפוף לתנאי הפוליסה.
 3. במקרה של אבדן כושר עבודה כתוצאה מתאונת עבודה או מחלת מקצוע המורה יקבל גמול חדשי בהתאם לפיצוי שנרכש, בנוסף לקצבה מביטוח לאומי, עד גיל פרישה כפוף תנאי הפוליסה. בזמן היות המורה באובדן כושר עבודה או אבדן כושר הוראה, חברת הביטוח תשלם במקומו  את הפרמיה לתכנית הביטוח "גמול אביעד ",כך ישמרו זכויותיו והחיסכון ימשיך להצטבר.
 4. במקרה של נכות שנגרמה מתאונה , לא רק במסגרת מוסדית, ישולם פיצוי חד פעמי נוסף. גובה הפיצוי מותנה באחוז הנכות ובסכום הביטוח.
 5. במקרה של מחלות קשות כמו: התקף לב, ניתוחי מעקפים, שבץ מוחי, השתלות איברים, סרטן, אי ספיקת כליות, טרשת נפוצה, נכות ממחלה וכיו' (30 מחלות שונות) יקבל המבוטח ב"גמול אביעד" סכום חד פעמי לפי הביטוח שרכש.
 6. במקרה של תביעה משפטית נגד המורה על פעילות שהתבצעה במסגרת הבית ספרית, יקבל המורה השתתפות בהוצאות משפטיות עד 150,000 שקל.
 7. המבוטח יקבל החזרי מס לפי סעיף 45 א' בהתאם לתשלום החודשי, כפוף לתקנות מס הכנסה.
 8. מורה שצבר ותק של שש שנים  בתכנית, לא ישלם את הפרמיה ל"גמול אביעד" בשנה השביעית – שנת השבתון וימשיך להיות מכוסה בכל הכסויים הביטוחים (שנה חינם). 

ניתן לשנות את התכנית במהלך השנים בתנאי שלא חל שינוי לרעה במצב הבריאותי.

הפטור מתשלום הוא שנה חינם על שש שנות ביטוח. ניתן לקבל פטור מתשלום על שנה אחת בלבד כל פעם. לא ניתן לקבל עבור שבתון כפול.

הגורם המחליט על אבדן כושר עבודה הוא רופא תעסוקתי בקופת החולים בה המבוטח/ת מטופל/ת.

ניתן לשנות כל רכיב בתכנית  וכל סכום ביטוח מלבד הגנה משפטית.

ניתן להפסיק את התכנית בכל עת.

התנאים המחייבים הם התנאים בפוליסה.

מתעניינים בגמול אביעד

אנחנו כאן לשירותכם, חייגו 08-6499969

או מלאו את הטופס ונשוב אליכם בהקדם.


הצטרפו למאות לקוחות מרוצים,
חייגו 08-6499969
או לחצו על הקישור צרו איתי קשר

אביעד נגב סוכנות לביטוח הינה חלק מקבוצת "אביעד" הפועלת בתחום הביטוח משנת 1978
הקבוצה עוסקת בכל תחומי הביטוח עם התמחות מיוחדת בביטוח פנסיוני וביטוח בריאות לעובדי הוראה.
רינגלבלום 36 באר שבע | העצמאות 65 חיפה | ביאליק 10 גדרה
08-6499969 | טופס יצירת קשר